Kołobrzeg

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 650 000 PLN
Cena za m2
3 041,67 PLN
Powierzchnia działki
22 000 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Inne
Rok budowy
2012
Prąd
Tak
Zaplecze socjalne
Tak

Opis nieruchomości

Działka o powierzchni 2,16 ha zabudowana jest dwoma budynkami usługowo-mieszkalnymi o powierzchni 765 m2 oraz 408 m2 a także małym budynkiem gospodarczym.
Obiekt posiada potencjał do wykorzystania i eksploatacji na różnych polach / hotel, gastronomia, dom opieki, siedziba firmy/. Możliwe jest kontynuowanie dotychczasowego profilu działania lub zmiana sposobu użytkowania w tym przekwalifikowania obiektu pod potrzeby osób w wieku podeszłym. W tym kierunku ustalono z urzędami drogę postępowania, istnieje wstępna zgoda Sanepidu na zmianę sposobu użytkowania obiektu bez istotnych zmian w obiekcie. W granicach działki, w istniejącym obszarze zabudowy, można rozbudować część hotelowo-mieszkalną, wszczęto w tym kierunku procedurę uzyskania nowych warunków zabudowy. Zostały złożone wnioski o WZ dotyczące przekształcenia obecnego obiektu na dom opieki i drugi w sprawie budowy 2 budynków z przeznaczeniem pod dom opieki. Istniejąca infrastruktura kuchenna, sanitarna i techniczna ( kotłownia) posiada potencjał do obsługi i zabezpieczenia w ciepło i prąd dodatkowego budynku. Z punktu widzenia budowlanego ten rodzaj inwestycji jest relatywnie nieskomplikowany, szybki w realizacji oraz niskonakładowy.
Inwestycja o pierwotnym charakterze restauracyjno hotelowym została oddana do użytkowania w roku 2012.

Lokalizacja- położenie:

Obiekt położony jest przy drodze krajowej nr 6 w odległości : 25 km od morza i miasta Kołobrzeg 120 km od granicy polsko niemieckiej 250 km od Berlina 10 km od nowo otwartego ośrodka rehabilitacji

Powierzchnia działki 2,2 h

Powierzchnia użytkowa łączna obiektu 1157 m2

Ilość miejsc hotelowych 30

Ilość miejsc dla pensjonariuszy domu seniora 20

Stan techniczny budynków : dobry

Obiekt w pełni wyposażony dla dotychczasowych funkcji
- w pełni wyposażone zaplecze kuchenne
- pokoje hotelowe
- wyposażenie sal restauracyjnych
- większym budynku zainstalowano windę towarową łączącą przyziemie, kuchnię i salę kominkową.

Teren wokół obiektu ( alejki, podjazdy, miejsca parkingowe ) zagospodarowany - wymaga jedynie odświeżających prac ogrodniczych

Obiekt wymaga drobnych prac odświeżających i porządkowych.
Charakter architektoniczny obiektu nawiązuje do stylu regionu Pomorza Zachodniego.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Marzanna Ignatowicz

Marzanna Ignatowicz

Telefon:
602 294 787
Mobile:
914894242
Email:
marzanna@pomerania.szczecin.pl
Numer licencji:
2067

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-402) przy ul. Kaszubska 17/U1, Rydla 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).