Szczecin

os. Zawadzkiego-Klonowica, ul. Sebastiana Klonowica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 400 PLN
Cena za m2
44,28 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Rok budowy
2007
Piętro
3
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Winda
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu Magnolia, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą ( punkty handlowe i usługowe, przychodnie, gabinety lekarskie, poczta, szkoły i przedszkola) z dostępem do środków komunikacji miejskiej. Osiedle jest częściowo ogrodzone, monitorowane i strzeżone.
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, z windą i zajmuje powierzchnię 54,20 m2, na którą składają się 2 pokoje o pow. 17m2 i 13m2, ze wschodnią wystawą okien, kuchnia z oknem od strony zachodniej o pow. 11 m2, łazienka z oknem o pow. 6,70 m2, oraz przedpokój o pow. 7 m2. Z salonu wyjście na duży balkon o pow. 6,85 m2.
Mieszkanie jest umeblowane, okna drewniane z żaluzjami, podłogi pokoi pokryte panelami, pozostałych pomieszczeń terakotą. W łazience narożna wanna, umywalka, wc i pralka, ściany pokryte glazurą i strukturą. W kuchni zabudowa ze sprzętem AGD (elektryczna płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny, okap).
Na terenie osiedla istnieje możliwość zaparkowania samochodu.
Mieszkanie bardzo ciepłe, zużycie ciepłej wody i centralnego ogrzewania rozliczane co miesiąc z SEC, czynsz w wysokości 580 zł z f.r., dodatkowo opłata za prąd wg wskazań licznika, wodę i ogrzewanie SEC. Kaucja zabezpieczająca 2500 zł, preferowany najem okazjonalny.
Polecam i zapraszam na prezentacje. Dostępne sierpień 2022 r.
Klucze w biurze.

Kontakt

Marzanna Ignatowicz

Marzanna Ignatowicz

Telefon:
602 294 787
E-mail:
marzanna@pomerania.szczecin.pl
Numer licencji:
2067

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).