Stargard

os. Zachód

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
419 000 PLN
Cena za m2
5 513,16 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Rok budowy
1974
Piętro
8
Liczba pięter
11
Liczba pokoi
4
Typ kuchni
Oddzielna
Winda
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Oferta dotyczy pięknego mieszkania z balkonem na 8 piętrze wieżowca na Os. Zachód w Stargardzie. 

Zaprojektowane ze smakiem mieszkanie składa się z salonu, trzech pokoi, kuchni, łazienki wraz z toaletą. 
Do dyspozycji pozostaje także duży balkon oraz piwnica. Idealny stan mieszkania sprawia, że mieszka się tutaj komfortowo i wygodnie.

Parking dla aut znajduje się bezpośrednio pod blokiem. Jako opcja dodatkowa istnieje możliwość zakupu grarażu o powierzchni 16,07 m2 w cenie 55 tys. zł. 

Mieszkanie jest rozkładowe, z dużą ilością światła dziennego. Piękne widoki z obydwu stron stanowią dodatkową zaletę mieszkania. 


Kontakt

Pomerania Nieruchomości

Telefon:
602294787, 697767787
E-mail:
biuro@pomerania.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).