Szczecin

Niebuszewo, Księcia Barnima III Wielkiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
370 000 PLN
Cena za m2
5 323,74 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Plomba
Rok budowy
2000
Piętro
2
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Liczba tarasów
0
Piwnica
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
2
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
0

Opis nieruchomości

Przestrzenne, piękne, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w nowej plombie z balkonem. Mieszkanie zlokalizowane jest w części ulicy Barnima nowo zabudowanej, niedaleko przedszkola. Nieruchomość jest pięknie przygotowana do sprzedaży, z pełnym wyposażeniem i eleganckim wykończeniem. Dodatkowym atutem jest balkon, część podwórkowo- ogrodowa zamknięta. Cała nieruchomość ma kontrolowany dostęp poprzez system elektronicznych zamków na hasło, tak na podwórko, jak i do budynku. Duży pokój ok.22m2 z balkonem, średni pokój ok.18m2, mniejszy pokój 9m2,
łazienka-5m2, wc-1,5m2, przedpokój9m2, piękna zabudowana kuchnia z oknem 5m2 i ekspozycją na cichą zadrzewioną część podwórka. Razem 69,5m2.
Składowe czynszu do Wspólnoty:eksploat.69,50 zł, f.remont.48,65, c.ogrz.139,00, c.woda 43,00, w.śmieci 4,30, wod.kan 15,00, zarządca 48,65. Razem na tą chwilę czynsz wynosi: ok. 368,10 zł.
Dojazd do nieruchomości jest z każdego kierunku Szczecina tramwajem lub autobusem. Ulica Barnima przylega z jednej strony do ulicy Słowackiego a z drugiej do Krasickiego, także logistyka transportowa może odbywać się poprzez te dwie ulice. Jest to mieszkanie komfortowe, wspaniale rozplanowane i świetnie wykończone. Może stanowić również znakomitą inwestycję pod wynajem. Dla rodziny z dziećmi znakomite z uwagi na pobliskie przedszkole, zaciszną część ulicy i pobliskie strefy parkowego wypoczynku. zapraszam.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-402) przy ul. Kaszubska 17/U1, Rydla 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).