Szczecin

Skolwin, ul. Karpacka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
420 000 PLN
Cena za m2
6 267,72 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Dom
Rok budowy
1937
Piętro
Parter
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony w budynku mieszkalnym dwurodzinnym, jednokondygancyjnym. Budynek ocieplony i pomalowany, dach pokryty nową dachówką w 2016 r. Dom położony na działce o pow. 999 m2.W budynku wyodrębniono dwa lokale mieszkalne, każdy z osobnym wejściem. Oferowany lokal znajduje się na parterze budynku. Składa się wg zapisów księgi wieczystej z dwóch pokoi, kuchni, wc, spiżarni (obecnie łazienka), tarasu (obecnie pokój) i przedpokoju. Powierzchnia użytkowa lokalu wraz powierzchnią pomieszczeń przynależnych( piwnicy) wynosi 97,01 mw , przy czym powierzchnia samego lokalu mieszkalnego wynosi 67,01 m2. W przedpokoju, łazience i wc na podłodze wykładzina PCV, w pokojach panele. Kuchnia z oknem, podłogi i częściowo ściany- kafelki, ściany nad kafelkami malowane. Do łazienki wejście od strony kuchni., łazienka widna, na ścianach kafle. Okna w budynku częściowo PCV (łazienka, kuchnia), częściowo drewniane, pierwotne. Drzwi drewniane. Do lokalu przynależy piwnica- do wyłącznego użytkowania oraz jedno pomieszczenie - pralnia do wspólnego użytkowania.
Na działce wydzielono do wyłącznego korzystania teren osobno dla każdego wyodrębnionego lokalu. Za domem dość znaczny spadek terenu. Budynek ogrodzony z podjazdem do murowanego garażu przynależnego do lokalu. W pobliżu szkoła, przychodnia, sklepy, komunikacja miejska.
Cena do negocjacji. Zapraszam na prezentację.

Kontakt

Pomerania Nieruchomości

Telefon:
602294787, 697767787
E-mail:
biuro@pomerania.szczecin.pl

 Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Administratorem danych osobowych jest Pomerania Nieruchomości z siedzibą przy M.Niedziałkowskiego 21/104, 71-410 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@pomerania.szczecin.pl… czytaj więcej