Nowe Warpno

ul. Wiejska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
220 869 PLN
Cena za m2
3 300 PLN
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2016
Piętro
2
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1

Opis nieruchomości

Bardzo atrakcyjna i ciekawa oferta mieszkania 3- pokojowego o powierzchni użytkowej 49,49 m2. Mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego, wolnostojącego. Budynek posiada cztery kondygnacje nadziemne (czwarta w poddaszu użytkowym), podpiwniczony. Mieszkania na czwartej kondygnacji położone w dachu mansardowym z oknami połaciowymi. Budynek realizowany w technologii tradycyjnej, murowanej z pustaków ceramicznych, dach w konstrukcji drewnianej pokryty blachą dachówkopodobną. W Budynku znajdą się 22 mieszkania oraz kotłownia olejowa z magazynem oleju opałowego w piwnicy budynku. Cicha oraz przepiękna okolica w otoczeniu jezior i lasów, zapewnia relaks i spokój. Nieruchomość zlokalizowana 300 m od plaży, w okolicy przystań jachtowa. Serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości. Do ceny należy doliczyć 8 % podatek VAT.
Mieszkania w stanie deweloperskim. Ściany wygładzone i pomalowane na biało.

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Telefon:
914894242
Email:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).