Szczecin

Centrum, al. Piastów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
199 000 PLN
Cena za m2
4 145,83 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1930
Piętro
2
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Widna
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Polecamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w centrum Szczecina, wejście od frontu. Mieszkanie do remontu, własnej aranżacji, lokal o powierzchni 48 m2, dodatkowo 1,42 m2 przynależnego pomieszczenia (wc na półpiętrze). Z przedpokoju wchodzimy do łazienki/kuchni (nie ma ujętej łazienki w księdze wieczystej) i dużego pokoju z którego mamy wejście do drugiego, mniejszego pokoju, który pełni funkcję sypialni. Całe mieszkanie aktualnie ogrzewane jest elektrycznie, niskie koszty eksploatacyjne w wysokości ok. 155 zł dla zarządcy plus opłaty licznikowe, bliskość komunikacji miejskiej, szkół, uczelni to niewątpliwe atuty proponowanego mieszkania. Zapraszamy na prezentację. KLUCZE W BIURZE.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Mobile:
914894242
Email:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-402) przy ul. Kaszubska 17/U1, Rydla 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).