Szczecin

Jasne Błonia, ul. Jerzego Janosika

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
647 595 PLN
Cena za m2
4 500 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1910
Piętro
1
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
5
Typ kuchni
Widna
Liczba balkonów
0
Liczba tarasów
0
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Bardzo ładne, zadbane, duże mieszkanie położone niedaleko centrum, a jednocześnie w cichym zielonym zakątku w pobliżu parku Kasprowicza. Lokal znajduje się na 1 piętrze wyremontowanej i zadbanej kamienicy. Świetnie nadaje się do zamieszkania przez rodzinę wielopokoleniową-na powierzchnię około 143 m2 składa się: 5 pokojów, 1 kuchnia, 2 łazienki oraz 2 przedpokoje (zaaranżowane jako dwa samodzielne mieszkania 1 i 4-pokojowe z oddzielnymi łazienkami). Miejsce dobrze skomunikowane z innymi dzielnicami miasta. Do mieszkania przynależy piwnica oraz prawo do korzystania z poddasza użytkowego-suszarni. Ogrzewanie i gorąca woda z nowego pieca dwuobiegowego. Wkrótce zostanie oddany do użytku zamknięty parking dla mieszkańców. Lokalizacja nieruchomości poza strefą płatnego parkowania. Polecam i serdecznie zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Telefon:
914894242
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).