Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
4
Rok budowy
1920
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia nieruchomosć użytkowa w centrum Szczecina, położona na parterze budynku z osobnym wejściem. Lokal o przeznaczeniu biurowym - możliwe jest jednak jego dostosowanie do świadczenia w nim usług - kosmetycznych a nawet medycznych (w każdym pomieszczeniu znajduje się węzeł wod.-kan).
Bardzo atrakcyjny rozkład pomieszczeń - 3 niezależne gabinety, jeden przejściowy (sekretariat lub recepcja), poczekalnia wydzielona w przedpokoju oraz zaplecze socjalne (wc dla klientów, kuchnia oraz łazienka dla personelu). Lokal po gruntownym remoncie i niskich kosztach utrzymania.
Kamienica z odnowioną elewacja oraz ładną i czystą klatką schodową.Z okien rozpościera się piękny widok na park - Plac Andersa.
Do kwoty czynszu należy doliczyć czynsz do zarządcy (około 500 zł) oraz opłaty za zużyte media : gaz+prąd a także opłaty zwiazane z korzystaniem z Internetu. Wymagana kaucja.
Polecam i zapraszam na prezentację.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-402) przy ul. Kaszubska 17/U1, Rydla 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).