Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 500 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
3
Rok budowy
1938
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Narożny lokal, w samym Centrum Szczecina, przy ul. Kaszubskiej, pomiędzy Kaskadą a Medicusem, z wejściem z ulicy i dużymi witrynami. Położony w ścisłym Centrum miasta, w sąsiedztwie: poczta, liczne oddziały banków oraz lokale handlu i usług. Elewacja kamienicy odnowiona. Sala sprzedaży o powierzchni 37,5m oraz po wejściu trzema stopniami otwarta sala 15m. Do tego funkcjonalne zaplecze socjalne 7m. Na podłodze kafle /podłoga zbrojona/, sufit podwieszany; ściany - gładź. Możliwe przeznaczenie to: sklep, usługi, biuro np. turystyczne, prawne, finansowe lub inne. Do podanej ceny należy doliczyć podatek VAT.

Kontakt

Marzanna Ignatowicz

Marzanna Ignatowicz

Telefon:
602 294 787
Telefon:
914894242
E-mail:
marzanna@pomerania.szczecin.pl
Numer licencji:
2067

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).