Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 500 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
4
Rok budowy
1975
Rodzaj budynku
Niski blok
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
8
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Piwnica
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Na wynajem bardzo atrakcyjny, usytuowany w rewelacyjnej lokalizacji lokal użytkowy, w którym w obecnej chwili prowadzony jest salon kosmetyczny. Nieruchomość dwupoziomowa o powierzchni całkowitej 125,01 m2 składająca się z pomieszczeń usługowych oraz użytkowej piwnicy. Lokal mieści się na parterze, niskiego 4 piętrowego bloku, posiada duże, widoczne z ulicy witryny. Na pierwszym poziomie znajduje się wiatrołap (4m2), z którego wchodzimy do recepcji (18m2), gabinety (9, 10, 13 m2) oraz pomieszczenie socjalne. Na poziomie -1, na który prowadzą stylowe, drewniane schody znajduje się hall (11 m2), z którego wchodzimy do gabinetów (20, 8 m2), łazienki z natryskiem oraz WC (5m2) oraz pomieszczeń pełniących funkcję przydatnych schowków. Całość wykończona w dobrym standardzie wysokiej klasy materiałami. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej !!! W czynszu w znajdują się zaliczki na wodę ciepłą i zimną, ogrzewanie lokalu, opłaty eksploatacyjne, fundusz remontowy. Dodatkowo płatny prąd oraz opłata za większe zużycie wody. Lokal wyposażony jest w system alarmowy oraz posiada zamontowane rolety antywłamaniowe. Możliwość prowadzenia działalności handlowo-usługowej, biurowej oraz innych. W sąsiedztwie lokale handlowo-usługowe, medyczne, szkoły, liczne sklepy. Serdecznie zapraszam na prezentacje !!!

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Telefon:
914894242
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).