Szczecin

Pogodno II

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
439 000 PLN
Cena za m2
6 496 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
3
Rok budowy
2000
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż lokal użytkowy usytuowany w bardzo atrakcyjnej części Pogodna II / Taczaka/Łukasińskiego/ o powierzchni 67,58 m2, w pobliżu innych lokali usługowych. Lokal znajduje się na parterze budynku z cegły, posiada duże wejście z ulicy oraz widoczne okna. Nieruchomość składa się z sali głównej, sprzedażowej , 2 dodatkowych pomieszczeń, zaplecza socjalnego oraz łazienki. Ściany gładzone malowane, okna PCV, podłogi - terakota. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca 2-obiegowego. Czynsz dla zarządcy z zaliczkami na wodę zimną, opłaty eksploatacyjne, śmieci to koszt około 400 zł . Dodatkowo płatny prąd oraz gaz. Z tyłu budynku ogrodzone miejsca parkingowe. Możliwość zrobienia wejścia od zaplecza. Możliwe przeznaczenie pod gabinety lekarskie, biura, kancelarię czy gastronomię. Zapraszam serdecznie na prezentację.

Kontakt

Marzanna Ignatowicz

Marzanna Ignatowicz

Telefon:
602 294 787
Telefon:
914894242
Email:
marzanna@pomerania.szczecin.pl
Numer licencji:
2067

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).