Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
330 000 PLN
Cena za m2
5 945,95 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
4
Rok budowy
2000
Rodzaj budynku
Niski blok
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż lokal o powierzchni 55,5 m2 usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji wśród innych lokali usługowych. Na ową powierzchnię użytkową składają się: sala główna, recepcja, pomieszczenie gospodarcze oraz WC. Wejście do lokalu z ulicy, lokal posiada widoczną witrynę !!!. Brak strefy płatnego parkowania !!!. Miesięczny czynsz administracyjny wynosi 460 zł, osobno opłaty za prąd i gaz. Źródło C.W. i C.O. - piec gazowy. Lokal oddany będzie po przeprowadzonym generalnym remoncie, na podłodze gres polerowany, ściany gładzone, drzwi oraz rolety antywłamaniowe, dodatkowo w lokalu został zainstalowany monitoring i alarm oraz klimatyzacja. Na najbliższym sąsiedztwie lokale użytkowe oraz mieszkalne. Zapraszamy serdecznie na prezentację.

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Telefon:
914894242
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).