Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
350 000 PLN
Cena za m2
10 000 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
3
Rok budowy
1938
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Lokal, z wejściem z ulicy; położony w ścisłym centrum miasta, w sąsiedztwie: poczta, liczne oddziały banków oraz handlu i usług, a także Galeria Kaskada. Sala sprzedaży o powierzchni 30m, funkcjonalne zaplecze socjalne, z którego przechodzi się do toalety. Na podłodze kafle, sufit podwieszany; ściany - gładź,witryna i drzwi wejściowe mahoniowe firmy Drutex. Nowa elewacja budynku. Możliwe przeznaczenie to: sklep, usługi, biuro np. turystyczne lub inne. Elewacja budynku odnowiona. Bardzo dobra lokalizacja - pomiędzy Bramą Portową, Galerią Kaskada oraz Placem Zwycięstwa.Ciąg pieszych od CH Kaskada do Medicusa i Pl. Zwycięstwa.Cena nie zawiera podatku vat, jest ceną brutto. Lokal z powodzeniem wynajmowany od wielu lat. Czynsz 185zł. Polecamy!

Kontakt

Marzanna Ignatowicz

Marzanna Ignatowicz

Telefon:
602 294 787
Telefon:
914894242
Email:
marzanna@pomerania.szczecin.pl
Numer licencji:
2067

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).