Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 800 000 PLN
Cena za m2
7 511,27 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
4
Rok budowy
1938
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Bardzo dobry
Piwnica
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 2 lokale użytkowe, o przeznaczeniu handlowo- usługowym, zlokalizowane przy głównej ulicy o bardzo dużym natężeniu ruchy pieszych oraz samochodów. Powierzchnia łączna parteru to 210m2 + piwnice 73m2. Open space plus część biurowa i magazynowa. Lokale wyposażone w klimatyzację i wentylację. Dostępna dowolna ilość linii telefonicznych oraz szybkie łącze internetowe. Istnieje możliwość zainstalowania reklamy zewnętrznej. Gorąco polecamy ze względu na lokalizację w ścisłym centrum miasta! Zapraszamy na prezentacje!

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Telefon:
914894242
Email:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).