Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
595 000 PLN
Cena za m2
4 047,62 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
4
Rok budowy
2010
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Biurowe
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny lokal w centrum w dobrej lokalizacji, standard deweloperski do wykończenia !!!

Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w niskim budynku z windą, kamienica po remoncie z 2010 r. Powierzchnia całkowita nieruchomości to 147 m2 (trzy pokoje biurowe, WC, pomieszczenie socjalne, przedpokój, sekretariat). Z pokoju wyjście na duży balkon.

Koszty utrzymania lokalu (ogrzewanie własne SEC) - czynsz 468 zł + media.

Lokalizacja w centrum gwarantuje spory przepływ pieszych. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Cena dla konkretnych klientów do negocjacji.

Klucze w biurze. Do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%.

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Telefon:
914894242
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).