Szczecin

Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
330 000 PLN
Cena za m2
2 526,80 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
3
Rok budowy
1820
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Dobry
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest lokal handlowo-usługowy położony na parterze kamienicy, przy ul.Piłsudskiego. Lokal posiada wejście bezpośrednio z chodnika oraz witryny, tak więc zamieszczona na nich reklama z pewnością przykuje uwagę przechodniów i innych uczestników ruchu.
Lokal jest 2-poziomowy. Pierwsza część nieruchomości to ok. 30 metrowa, wyposażona sala sprzedażowa.
Stąd jest zejście schodkami do drugiej części lokalu, gdzie wygospodarowana została strefa produkcji żywności z zabudową kuchenną, chłodnią z agregatem, piecem konwekcyjno - parowym /Garbain/, blenderami i regałem chłodniczym. Piwnica jest doświetlona, a jej wysokość to ok. 1,8m. Dla lokalu zostało wydane zezwolenie Sanepidu do użytku na cele gastronomiczne. Istnieje możliwość zakupu firmy cateringowej z " know-how " oraz wyposażeniem sklepu i kuchni w cenie 70.000zł.
Na każdym poziomie wc. Ogrzewanie miejskie. Bezpośrednio pod budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Kontakt

Marzanna Ignatowicz

Marzanna Ignatowicz

Telefon:
602 294 787
Telefon:
914894242
E-mail:
marzanna@pomerania.szczecin.pl
Numer licencji:
2067

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).