Szczecin

Centrum, Podhalańska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
375 000 PLN
Powierzchnia
69,32 m2
Rynek
Wtórny
Numer oferty
PMR24656

Opis nieruchomości

Świetnie zlokalizowane mieszkanie z ogromnym potencjałem, dwupoziomowe w centrum miasta niedaleko Placu Grunwaldzkiego i Urzędu Miejskiego. Jest to przestronne 3 pokojowe mieszkanie w 4 piętrowym budynku z cegły z 1995r na 2 piętrze z dwoma balkonami. Na pierwszym poziomie duży pokój z balkonem, kuchnia i łazienka. Na drugim poziomie dwa pokoje z balkonem jeden, łazienka. Duża oddzielna kuchnia ok. 10m2 z oknem, przestronny korytarz. Największy pokój ok. 24m2, mniejsze ok. 15 i 13 m2. Wszystkie okna nowe PCV. Budynek ma kontrolowane wejście: całkowicie ogrodzony, z bramą na pilota, z dwoma wejściami i z domofonem, w planach jest monitoring. Do mieszkania przynależy piwnica ok. 10m2. i wspólna wózkownia.Wszystkie media w mieszkaniu są miejskie. Mieszkanie zlokalizowane w sercu miasta a jednocześnie w otoczeniu drzew wyodrębnione od miejskiej przestrzeni. Posiada zadrzewione podwórko. Doskonała infrastruktura społeczna i komunikacyjna. Mieszkanie mozna podzielić na dwa z odrębnym wejściem.
Ustalono z właścicielką nieruchomości pierwszą otwartą prezentację na 30 sierpnia 2017 r. g. 16:00. Zapraszamy Państwa.

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-402) przy ul. Kaszubska 17/U1, Rydla 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).