Szczecin

Świerczewo, ul. Gronowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 190 000 PLN
Powierzchnia
320 m2
Rynek
Wtórny
Numer oferty
PMR25091

Opis nieruchomości

Nowoczesna nieruchomość, przystosowana do potrzeb wynajmu lub na siedzibę firmy, składająca się z pięciu kondygnacji: piwnicy, przyziemia, parteru, I i II piętra. Budynek w 2017r. przeszedł modernizację, polegającą na wymianie instalacji elektrycznej, wodn- kan, wymianie dachu, okien, drzwi, instalacji co wraz z 2- obiegowym piecem oraz ociepleniu budynku. W obiekcie funkcjonuję 10 pokoi z własnymi łazienkami, z dostępem za pomocą karty /dostęp i wyłączenie prądu/ lub klucza. Piwnica: pomieszczenie gospodarcze z piecem co oraz zasobnikiem. Przyziemie: magazynek, serwerownia, kuchnia ze sprzętem AGD i dwa pokoje z własnymi łazienkami. Parter: pomieszczenie socjalne i dwa pokoje z własnymi łazienkami. Pierwsze piętro: 3 pokoje kompletnie wyposażone, z łazienkami. Drugie piętro: 3 pokoje umeblowane, z łazienkami i z wejściem rozkładanymi schodami na wykończone poddasze. Nieruchomość posiada szyb windowy z możliwością montażu windy jednoosobowej /kontakt do producenta/.
Ścianę sąsiadującą z drugą częścią bliźniaka dodatkowo wygłuszono. Do nieruchomości przynależą cztery miejsca postojowe na terenie działki. Atutem nieruchomości jest lokalizacja, wysoki standard wykończenia i nowatorskie rozwiązania techniczne. Do ceny należy dodać podatek 23% Vat.

Mapa

Kontakt

Marzanna Ignatowicz

Marzanna Ignatowicz

Telefon:
602 294 787
Telefon:
914894242
Email:
marzanna@pomerania.szczecin.pl
Numer licencji:
2067

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).