Skarbimierzyce

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 303,50 PLN
Cena za m2
0,50 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

CENA DO NEGOCJACJI. Na wynajem działka przemysłowa ( 12607 mkw ), znajdująca się w pobliżu Mierzyna. Działka jest całkowicie uzbrojona, posiada sieć wodociągową, gaz i prąd. W przeciągu dwóch lat ma powstać oczyszczalnia. Działka otoczona jest innymi halami przemysłowymi, w niedalekiej odległości znajdują się budynki mieszkalne. Wydane są warunki zabudowy: rodzaj inwestycji, obejmuje realizację budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem, studni wierconej dla własnych celów, do poboru wody w ilości niewiększej niż 5m3 na dobę, szambo oraz przyłączy infrastruktury technicznej dla potrzeb planowanej inwestycji. Dojazd do działki dobry, w planach również budowa drogi. Istnieje również możliwość wynajęcia: 50 groszy plus vat za metr kwadratowy. Istnieje możliwość wydzielenia działek jednak nie mniej niż 2500m2. Serdecznie zapraszam na prezentacje!

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Telefon:
914894242
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).