Kępinka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 500 PLN
Cena za m2
0,24 PLN
Prąd
Tak
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Oferujemy do wydzierżawienia nieruchomość gruntową niezabudowaną, nieopodal miejscowości Sowno, składającą się z 3 działek. Dwie z nich znajdują się od siebie w odległości 30m w linii prostej, kształt każdej z nich jest zbliżony do prostokąta. Powierzchnia tych działek to 9038m2. Trzecia z działek to droga dojazdowa łącząca te dwie działki, jej powierzchnia to 1508m2. Na działce przyłącza prądu oraz wody. Nieruchomość idealnie nadająca się na tartak lub kamieniarstwo. Działka również na sprzedaż. Możliwa bardzo długa dzierżawa - np z góry na 5 lub 10 lat. Właściciele zgadzają się również, by po odpowiednich ustaleniach, najemca postawił na działce halę odpowiadającą jego wymaganiom. Zapraszam na prezentację.

Kontakt

Krzysztof Swora

Krzysztof Swora

Telefon:
695323343
Telefon:
914894242
Email:
krzysztof.swora@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).