Szczecin

Sławociesze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
90 970 PLN
Cena za m2
110 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Jak na wsi a jednak w mieście-Ciekawie położona, w bardzo atrakcyjnej cenie działka budowlana w Szczecinie Sławociesze ( tuż koło Wielgowa i Zdunowo) w pięknym miejscu. W pobliżu powstają nowe domy. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową do 30% zabudowy. Wysokość zabudowy 9.5 m, 2 kondygnacje(ostatnia w dachu dwu lub wielospadowym. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Teren płaski porośnięty jedynie trawami. Działka uzbrojona w wodę ( ujęcie tuz przy działce), prąd i gaz w drodze przy działce. W przeciągu najbliższych miesięcy zostanie doprowadzona kanalizacja. Fantastyczna infrastruktura komunikacyjna-bliskość przystanków komunikacji miejskiej, dojazd do prawobrzeżnego Szczecina 3ma alternatywnymi drogami w tym w 7 minut S3 , infrastruktura społeczna: przedszkoli, szkół, kościół, poczta, sklepy ( biedronka). Serdecznie polecam i zapraszam do zapoznania się na miejscu z ofertą, która jest dla osób ceniących przyrode, spokój a jednocześnie szybki dojazd do miejskiej aglomeracji. W ekspozycji film i wirtualna wizyta. Proszępo otwarciu okna kliknąć otwórz w nowym okne w górnym lewym rogu. Zapraszam

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Żwirowa

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-402) przy ul. Kaszubska 17/U1, Rydla 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).