Kołczewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 423 790 PLN
Cena za m2
270 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Nieregularny
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana, uzbrojona. Nieruchomość składająca się z czterech wydzielonych geodezyjnie działek, o łącznej powierzchni 8977 m2, sprzedawana w całości. Atrakcyjnie położona na skraju Wolińskiego Parku Narodowego w pobliżu 100 ha pola golfowego oraz pięknego jeziora. Wydane warunki zabudowy (trzeba wznowić) - możliwość budowy na 30% powierzchni działki, zabudowa do 8,5 m2 wysokości. Gorąco polecamy i zapraszamy na prezentacje !!!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).