Skarbimierzyce

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
750 000 PLN
Cena za m2
250 PLN
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Częściowe

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka rolna (sąsiednie już zabudowane) o powierzchni 3000 mkw, znajdująca się w pobliżu Mierzyna. Działka jest całkowicie uzbrojona, posiada sieć wodociągową, gaz i prąd. Działka otoczona jest innymi halami przemysłowymi, w niedalekiej odległości znajdują się budynki mieszkalne. Dojazd do działki bardzo dobry, wykonane chodniki, oświetlenie, dojazd drogą asfaltową. Serdecznie zapraszam na prezentacje!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Telefon:
914894242
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).