Rewal

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 350 000 PLN
Cena za m2
1 008,13 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
50
Długość działki (mb.)
70
Kształt działki
Trapez
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3323 m2, usytuowana przy zejściu na plażę w okolicach alei Różanej, z możliwością zabudowy budynkiem apartamentowym. Teren w użytkowaniu wieczystym, nie jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego, należy wystąpić o warunki zabudowy na zasadzie dobrego sąsiedztwa (do uzyskania ok. 20 % zabudowy, 3 kondygnacje naziemne). Rewal to malownicza miejscowość nadmorska, niezwykle atrakcyjna, czysta i szeroka plaża, czyste i ciepłe wody Bałtyku powodują, że jest popularnym i lubianym letniskiem. Odległość działki od zejścia na plażę to jedyne 50 m. W sąsiedztwie działki znajdują się budynki apartamentowe, domy oraz pensjonaty z pokojami do wynajęcia. Działka jest w kształcie trapezu, ogrodzona siatką. Woda, prąd oraz kanalizacja na terenie działki, możliwość doprowadzenia gazu. Oferta na wyłączność !!!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Telefon:
914894242
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).