Szczecin

Sławociesze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
400 000 PLN
Cena za m2
160 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Nieregularny
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnie położonej działki budowlanej w spokojnej i dobrze skomunikowanej części prawobrzeżnego Szczecina - Sławocieszu. Teren powierzchni 2500 m2, przeznaczony pod zabudowę usługową z dopuszczeniem wprowadzenia jednego lokalu mieszkalnego. Wysokość zabudowy 9.5 m, 2 kondygnacje. Powierzchnia zabudowy 20 % powierzchni działki. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Teren płaski porośnięty jedynie trawami. Uzbrojenie t.j. Woda, prąd i gaz w drodze przy działce. W przeciągu najbliższych miesięcy zostanie doprowadzona kanalizacja. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej, przedszkoli, szkół, kościół, sklepy. Serdecznie polecam i zapraszam do osobistej weryfikacji oferty.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).