Dobra

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
249 000 PLN
Cena za m2
198,72 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1253 m2 położona w Dobrej, powiat Police (12 km od Szczecina) z bezpośrednim dojazdem drogą z płyt betonowych. Działka objęta je Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Dobra, który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami towarzyszącymi (MJ/U). Maksymalna wysokość zabudowy wynosi 10 m (jedna kondygnacja z poddaszem użytkowym). Maksymalna powierzchnia zabudowy działki to 30%. Dachy strome o minimalnym kącie 30 - 40 stopni. Powierzchnia biologicznie czynna 50%. Działka uzbrojona: kanalizacja sanitarna, woda przebiegają po granicy działki. Energia elektryczna i gaz znajdują się bezpośrednio na granicy działki. Działka w otoczeniu nowo wybudowanych domów jednorodzinnych. Oferta wyjątkowa ze względu na atrakcyjną lokalizację. Zapraszam.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Mobile:
914894242
Email:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-402) przy ul. Kaszubska 17/U1, Rydla 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).