Rewal

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 450 000 PLN
Cena za m2
980,78 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
50
Długość działki (mb.)
50
Kształt działki
Trapez
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2498 m2, usytuowana przy zejściu na plażę w okolicach alei Różanej, z możliwością zabudowy budynkiem apartamentowym. Teren w użytkowaniu wieczystym, nie jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego, należy wystąpić o warunki zabudowy na zasadzie dobrego sąsiedztwa (do uzyskania ok. 20 % zabudowy, 3 kondygnacje naziemne). Rewal to malownicza miejscowość nadmorska, niezwykle atrakcyjna, czysta i szeroka plaża, czyste i ciepłe wody Bałtyku powodują, że jest popularnym i lubianym letniskiem. Odległość działki od zejścia na plażę to jedyne 50 m. W sąsiedztwie działki znajdują się budynki apartamentowe, domy oraz pensjonaty z pokojami do wynajęcia. Działka jest w kształcie trapezu, ogrodzona siatką. Woda, prąd oraz kanalizacja na terenie działki, możliwość doprowadzenia gazu. Możliwość zakupu także sąsiedniej działki o powierzchni 3323 m2. Zapraszamy do oglądania działki ze względu na bardzo dobrą lokalizację !!! Oferta na wyłączność !!!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Telefon:
914894242
Email:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).