Szczecin

Kijewko

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
205 000 PLN
Cena za m2
150,85 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Mieszane

Opis nieruchomości

Działka budowlana o powierzchni 1359 m2 zlokalizowana na Prawobrzeżu Szczecina - w Kijewku !!!. Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczenie terenu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolno stojąca lub bliźniacza z dopuszczeniem usług wbudowanych. minimalny udział powierzchni terenu biologicznie czynnego w granicach działki budowlanej: 65 %, maksymalna wysokość zabudowy: 2 kondygnacje nadziemne, lecz nie więcej niż 10,0 m; maksymalna wysokość zabudowy tymczasowej nie więcej niż 4 m, budynki mieszkalne kryte dachami stromymi, maksymalna powierzchnia zabudowy: 25 % powierzchni działki budowlanej. Skrzynka ZK na działce, woda na działce pochodzi z istniejącej własnej studni, wodociąg ok. 180 m od działki, gaz przy granicy. Dojazd od działki drogą asfaltową, następnie utwardzoną. Serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości ze względu na bardzo dobrą lokalizację, spokojną okolicę oraz bliskość terenów zielonych.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Telefon:
914894242
Email:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).