Dobra

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
170 720 PLN
Cena za m2
160 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
23
Długość działki (mb.)
46
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Działka o powierzchni 1067 m2 z pozwoleniem na budowę. W planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona na cele mieszkalnictwa rodzinnego z dopuszczeniem obiektów usług nieuciążliwych, maksymalna wysokość zabudowy 2 kondygnacje naziemne z wysokim dachem użytkowym, dach wysoki o kącie nachylenia połaci nie mniejszym niż 33°i nie większym niż 50°, powierzchnia zabudowy nie może przekraczać 50% powierzchni działki budowlanej na której realizowany jest obiekt. Dostępne wszelkie niezbędne media. Podana cena jest kwotą netto, kupujący nie płaci podatku pcc. Dostępne także sąsiednie działki o zbliżonej powierzchni. Zapraszamy na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Telefon:
914894242
Email:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).