Żelewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
124 320 PLN
Cena za m2
74 PLN

Opis nieruchomości

Pięknie położona, uzbrojona działka w Żelewie (gmina Stare Czarnowo) nad jeziorem Miedwie-200 m do jeziora)
Media:
- prąd - na działce,
- gaz i kanalizacja złożone wnioski.
Teren atrakcyjny ze względu na walory krajobrazowe: Jezioro Miedwie z pomostami 200 m od działek, rzeka Płonia z nurtem czystej wody, lasy. Bardzo dobry dojazd od strony Kobylanki lub Kołbacza 20 minut autem z Szczecina.
Świetne miejsce wypoczynkowe, spacerowe. Świetna baza rowerowa i wędkarska. Jest to miejsce dla osób ceniących wypoczynek wśród przyrody i oddalenie od miejskiego środowiska.
Kształt działki prostokąt. Z okien na piętrze przyszłego domu widać będzie jezioro.
W kompleksie 8 działek do sprzedania od 826 m2 do 1718 m2 w pobliżu jeziora Miedwie oraz rzeki Płoni.
Ustanowiono służebność obsługi komunikacyjnej i infrastrukturalnej do drogi publicznej 156 (powiatowa droga).
Ustalone są warunki przyłączenia mediów: kanalizacja i woda, gaz.

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-402) przy ul. Kaszubska 17/U1, Rydla 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).