Mrzeżyno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 260 220 PLN
Cena za m2
260 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
80
Długość działki (mb.)
60
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Inne

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Mrzeżynie ok. 800 m od morza, blisko lasu, niezabudowana o powierzchni 4847 m2 z projektem podziału na cztery działki (każda po ok. 1200 m2). W planie zagospodarowania przestrzennego zabudowa pensjonatowa, preferowana lokalizacja małych hoteli, funkcja usługowa, handel i gastronomia. Dopuszczalny maksymalny wskaźnik zabudowy to 20% powierzchni działki, 2 kondygnacje do maksymalnej wysokości 9m. Dostępne wszelkie niezbędne przyłącza. W niedalekiej odległości kompleksy wypoczynkowe, pensjonaty oraz hotele. Polecam ze względu na wyjątkowe miejsce. Zapraszam na prezentację!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Telefon:
914894242
Email:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).