Reptowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
800 000 PLN
Cena za m2
67,56 PLN
Przeznaczenie działki
Rolna
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Działka przy drodze głównej z Kobylanki na Reptowo. Oddalona od drogi krajowej nr 10 - 2km, około 19 km do centrum Szczecina, około 8 km od Stargardu. Doskonałe połączenie z całym krajem - tuż obok autostrada do Berlina...
Działka rolna nie objęta planem zagospodarowania przestrzennego, posiada obowiązujące Studium z przeznaczeniem na strefę przemysłowo- bazowo- składową,
Zasady zagospodarowania:
-wskaźnik wielkości powierzchni zabudowy - do 20% powierzchni działki,
-wysokość zabudowy do 12,0 m od poziomu terenu do najwyższego punktu dachu,
-dachy symetryczne
Interesująca dla inwestora pod komercję, jako centrum logistyczne. Oznaczona grupą RVI w klasyfikacji gruntowej. Media w drodze - przy działce, czyli gaz, energia elektr., woda i kanaliza. Przez skraj działki przechodzi linia wysokiego napięcia.
Reptowo– wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie stargardzkim, w gminie Kobylanka. Druga co do wielkości wieś w gminie Kobylanka oraz najstarsza wioska w owej Gminie.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).