Szczecin

Dunikowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
973 610 PLN
Cena za m2
110 PLN
Przeznaczenie działki
Przemysłowa
Szerokość działki (mb.)
41
Długość działki (mb.)
215
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Nowa niższa cena!!
Szukasz działki pod inwestycję w Szczecinie? Zapoznaj się z naszą ofertą bo jest niewątpliwie wyjątkowa.
Nieruchomość powierzchni 8851 m2 położony na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Szczecin Trzebusz - Dunikowo. Teren w kształcie prostokąta o wymiarach 41 x 215 m, objęty planem zagospodarowania przestrzennego o symbolu D.W. 4005. P,U,E
- Przeznaczenie terenu: obiekty produkcyjne, składy, magazyny, obiekty usługowe, bazy transportowe, stacje transformatorowe.
- Maksymalna powierzchnia zabudowy 65%, minimalna powierzchnia biologicznie czynna 25%.
- Wysokość zabudowy do 12 m, maksymalna wysokość obiektów technicznych do 120 m n.p.m., dachy o dowolnej geometrii.
- Pełne uzbrojenie w infrastrukturę techniczną: Elektryczna 15kV, kanalizacja sanitarna i deszczowa, telekomunikacja, woda, gaz.
Oferowana nieruchomość położona jest w pobliżu węzła autostradowego szczecin - Dąbie w ciągu autostrady A6 do Berlina oraz drogi ekspresowej S6 do Gdańska.
Zapraszam do osobistej weryfikacji tej niepowtarzalnej oferty!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Telefon:
914894242
Email:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).