Rurzyca

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
105 000 PLN
Cena za m2
104,90 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
37
Długość działki (mb.)
27
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Na sprzedaż ładna działka położona wśród innej zabudowy jednorodzinnej, blisko lasu. Teren płaski w kształcie prostokąta o powierzchni 1001 m2, posiadający pełne uzbrojenie w infrastrukturę. Woda, prąd, kanalizacja na działce, gaz w drodze przy działce. Dojazd do działki drogą utwardzoną, Działka objęta studium z oznaczeniem symbolem M/U - Tereny mieszkaniowe z usługami nieuciążliwymi:
* wskaźnik nowej zabudowy - 30 %,
* maksymalna wysokość od poziomu terenu do kalenicy - max 8.5 m
Zaletą Rurzycy jest położenie w bliskiej odległości trasy S-3, Lotniska, Szczecina, Strefy Przemysłowej itd. W pobliskich Kliniskach znajduje się szkoła podstawowa oraz gimnazjum. Rurzyca to bardzo malownicza wieś położona w otulinie Puszczy Goleniowskiej, co w połączeniu z licznymi jeziorami tworzy nam bardzo nastrojowy i unikalny klimat.
Polecam i zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Telefon:
914894242
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).