Szczecin

Świerczewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 190 000 PLN
Cena za m2
3 718,75 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
399 m2
Powierzchnia użytkowa
278 m2
Rok budowy
1985
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
10
Stan budynku
Idealny
Typ domu
Bliźniak
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Piwnica
Tak
Ogród
Tak

Opis nieruchomości

Nowoczesna nieruchomość, przystosowana do potrzeb wynajmu lub na siedzibę firmy, składająca się z pięciu kondygnacji: piwnicy, przyziemia, parteru, I i II piętra. Budynek w 2017r. przeszedł modernizację, polegającą na wymianie instalacji elektrycznej, wodn- kan, wymianie dachu, okien, drzwi, instalacji co wraz z 2- obiegowym piecem oraz ociepleniu budynku. W obiekcie funkcjonuję 10 pokoi z własnymi łazienkami, z dostępem za pomocą karty /dostęp i wyłączenie prądu/ lub klucza. Piwnica: pomieszczenie gospodarcze z piecem co oraz zasobnikiem. Przyziemie: magazynek, serwerownia, kuchnia ze sprzętem AGD i dwa pokoje z własnymi łazienkami. Parter: pomieszczenie socjalne i dwa pokoje z własnymi łazienkami. Pierwsze piętro: 3 pokoje kompletnie wyposażone, z łazienkami. Drugie piętro: 3 pokoje umeblowane, z łazienkami i z wejściem rozkładanymi schodami na wykończone poddasze. Nieruchomość posiada szyb windowy z możliwością montażu windy jednoosobowej /kontakt do producenta/.
Ścianę sąsiadującą z drugą częścią bliźniaka dodatkowo wygłuszono. Do nieruchomości przynależą cztery miejsca postojowe na terenie działki. Atutem nieruchomości jest lokalizacja, wysoki standard wykończenia i nowatorskie rozwiązania techniczne. Do ceny należy dodać podatek 23% Vat.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Marzanna Ignatowicz

Marzanna Ignatowicz

Telefon:
602 294 787
Telefon:
914894242
Email:
marzanna@pomerania.szczecin.pl
Numer licencji:
2067

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).