Rurzyca

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
210 000 PLN
Cena za m2
759,36 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 347 m2
Powierzchnia użytkowa
276,55 m2
Rok budowy
2018
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Do wykończenia
Typ domu
Wolnostojący
Prąd
Tak
Ogród
Tak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dom w trakcie budowy wraz z projektem budynku mieszkalnego, dwulokalowego, parterowego z poddaszem użytkowym. Powierzchnia użytkowa budynku to aż 276,55 m2, spora działka 1347 m2 z dużym potencjałem. Parter o powierzchni 180,05 m2 składa się z przedsionka, korytarza, kotłowni, kuchni, pomieszczeń gospodarczych, łazienki, garderoby oraz trzech pokoi oraz klatki schodowej. Istnieje możliwość własnej aranżacji rozkładu pomieszczeń. Poddasze to aktualnie otwarta przestrzeń, w projekcie z trzema pokojami, kuchnią, łazienką z WC oraz kotłownią. Zasilanie w wodę z własnego źródła, odprowadzanie ścieków do szczelnego zbiornika, ogrzewanie z kotłowni na opał stały. Ściany fundamentowe murowane z bloczków betonowych B10, nośne z bloczków z betonu komórkowego. Poddasze wykonane z lekkiej konstrukcji drewnianej, dach dwuspadowy. Zapraszamy na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Telefon:
914894242
Email:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).