Mierzyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
649 000 PLN
Cena za m2
6 208,74 PLN
Rynek
Pierwotny
Powierzchnia działki
130 m2
Powierzchnia użytkowa
104,53 m2
Rok budowy
2019
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Bliźniak
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nieruchomość w budynku jednorodzinnym dwulokalowym w najbliższej okolicy Szczecina, w Mierzynie. Domy sprzedawane są w stanie deweloperskim, powierzchnia użytkowa każdego lokalu to 104,53 m2, każdy posiada własny ogródek.
Standard wykończenia:
Izolacje cieplne: ściany - styropian o gr.18cm, izolacje cieplne strop nad poddaszem:wełna mineralna 20+10cm. Okna i drzwi balkonowe z PCV, trzyszybowe, balustrada okna i balkonu-stalowa lub stal nierdzewna, rolety zewnętrzne na parterze. Instalacja c.o. - piec kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania, ogrzewanie podłogowe w pomieszczeniach parteru i łazienki na piętrze, w pozostałych pomieszczeniach ogrzewanie grzejnikowe.
Za dodatkową opłatą możliwy jest montaż kolektorów słonecznych z zasobnikiem wody do 200l oraz odkurzacz centralny.

Na parterze znajdują się:
- komunikacja
- korytarz
- garderoba
- kuchnia
- WC
- pokój dzienny

Na piętrze:
- komunikacja
- 3 niezależne pokoje
- łazienka
- pomieszczenie gospodarcze

Kupujący zwolniony jest z podatku PCC - 2%. Zapraszamy na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Telefon:
914894242
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).