MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
540 000 PLN
5 774,78 PLN/m2
SZCZECINWały Chrobrego
ul. Kapitańska
Opis
Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 93,51 m2, usytuowany na pierwszym piętrze przedwojennej kamienicy w bardzo dobrej lokalizacji jaką są Wały Chrobrego. Budynek posiada nową elewację, wyremontowany dachem, klatka schodowa wymaga remontu.

Nieopodal znajdują się m.in. Muzeum Narodowe, Opera na Zamku, teatry, CH Kaskada, CH Galaxy oraz liczne miejsca spotkań, gdzie można zjeść i odpocząć w towarzystwie znajomych. W pobliżu są także parki, skwery, lasy miejskie oraz komunikacja miejska.

Na powierzchnię mieszkalną lokalu składają się:
- trzy duże pokoje ok. 29 m2, 21 m2, 15 m2 (jeden z nich jest przejściowy),
- spora widna kuchnia ze spiżarką ok. 11 m2,
- korytarz ok. 8 m2,
- łazienka z oknem i z WC ok 5 m2.
Wysokość pomieszczeń ok. 330 cm, okna PCV.

Na ścianach znajduje się tapeta, na podłogach stara deska przykryta wykładziną, drzwi wewnętrzne drewniane z zachowanymi oryginalnymi ościeżnicami i skrzydłami, w jednym z pokoi na suficie sztukaterie i zdobienia. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego, czynsz dla zarządcy ok. 950 zł z zaliczką na wodę zimną, funduszem remontowym, zarządem nieruchomością wspólną, dodatkowo media. Właściciel użytkuje także pomieszczenie piwniczne.

Mieszkanie wymaga remontu, jest dobrą inwestycją z przeznaczeniem pod wynajem lub ze względu na lokalizację nadaje się także na biuro. Zapraszam serdecznie na prezentację.
Szczegóły oferty

Cena540 000 PLN

Cena za m25 774,78 PLN

RynekWtórny

Rodzaj budynkuKamienica

Rok budowy1911

Piętro1

Liczba pięter3

Liczba pokoi3